SWAN Competitor Entry List

event classes

A

   
Jack MICKELL   (Stuart MICKELL)   MRD - SUZUKI SJ413-1300   123  
 

C

   
Rebekah TEMPLETON   (Jenni TEMPLETON)   357   357  
Glenn D'ATH   (Jacob D'ATH)   -1000CC   480  
Mitchell CALDOW   (Jamie ELMS)   MAD PUP   657  
Rhys O'BRIEN   (Clarrie VAZEY)   DOLLY-2400   280  
Shayne TOWERS   (Tony HADLAND)   TOMBUILT00-2.0   402  
Nathan FOGDEN   (Mike GIBBONS)   ZOOK-SPORT COWPER TRUCK-2400   236  
Alastair BEVEGE   (Olivia BEVEGE)   HOME BUILT -2000CC   705  
 

D

   
HAMISH AURET   (Paul BARNES)   222 RACING LS7 - 2NZ-7000CC   222  
Dean WELLS   (Jonathan BOLTON)     370  
Neal TURNER   (Wade ALEXANDER)   HIJINX 2-6L LS2 ENGINE   89  
Derek SMYTH   (Paul CHAPMAN)   THUNDER-6.2 LTR   7  
Simon DONOVAN   (Tanja CARY)   HOMEBUILT-V8   337  
Gary WEST   (Carl MORRIS)   HOMEBUILT-4.0   213  
Kevin HERMANSEN   (Nicholas HAMILTON)   COWPER - THE GAMBLER-6200CC   588  
Phil CAMERON   (Beau TAYLOR)   NITRO # 6 -LS2   44  
Ashley TONKIN    (Garry PRESTON)   PIRATES OF COROMANDEL-5.7 CHEV   243  
Ryan BOLD   (Graham HIBBERD)   BOLD BUILT-6000 CC   206  
Dave HINTZ   (Ethan BREUER)   72D   72  
Craig POTTER   (Nicola POTTER)   NITRO 5 - RESTLESS   316  
Hendrik HOFSTEE   (Scott RYAN)   COWPER TRUCK-6200CC   998  
Scott BIGGS   (Sam THOMSEN)   NITRO CUSTOMS #1-6000CC   NZ2  
PHILIP WALTON   (Brendan AUSTIN)   D154-6.2 LITRE   154  
Phil HOBART   (Brittany HOBART)   HOMEBUILD-3800CC   632  
Warwick FARMER   (Rachel COLLECUTT)   D CLASS HOWETT BUILT-5.7   433  
Greg MCDELL   (Chris MCDELL )   COWPER TRUCK-6000CC   NZ1  
Jarred BIGGS   (Fleche CRAWFORD)   3   NZ3  
Dave MCKIE    (Reece MCKIE)   COWPERTRUCK -LS2   303  
Neville MATHER   (Richard VERNER)   NITRO # 3-   145  
Grant HARRISON   (Renee HARRISON)   COWPER TRUCK-4.0LTR   485  
Kurt JOHNSON   (Shane BEECH)   GREEN HORNET MOTORSPORT 5.7 LITRE   644  
Kevin GALBRAITH   (Peter GRAY)   COWPER TRUCK-   202  
Wayne WEATHERLY   (Shaun NICHOLSON)   REAPER #161-5.7LT   161  
Brian HOWAT   (John JONES)   HOWAT SILVER SURFER-5000CC   42  
Chris GIFFORD   (Shaun JOBLIN)   THE PUNISHER   231  
Shane HAZELDEN   (Ashley CLARK )   THE SANDTROLL -6.0   373  
Peter OSBORNE   ( )   HOWIE HOMEBUILT -7.0   403  
Paul ALEXANDER   (Allen WILLIAMS)   MOOSE BUILT-4000CC   70  
Russell LUDERS   (Chris TOMALIN)   COWPER "THE GENERAL "-5.7   6  
Dean RUSSELL   (Neil MORATTI)   RAPTOR-3.8 SUPERCHARGED   79  
 

E

   
Daniel HOWAT   (Cole STOCKLER)   SUZUKI SJ413-1600   4  
 

G

   
Stephen ANDRELL   ( )   ISUZU BIGHORN-3.1 DIESEL   69  
 

J

   
Sean CUSHING   ( )   DIRTYEVO-2000CC   540  
Hayden MCGILL   (Barry WILLIAMS)   SUZUKI-2000CC   653  
 

K

   
Daniel WHITING   (Willow EAYRS)   3L NISSAN MAXIMA-   54  
Brent WARD   (Michael WARD)   HOMEBUILT-5.7 LITRE   375  
Luke MICKELL   (Bradley LAIRD)   MRD 71-3000   71