SWAN Competitor Entry List

event classes

A

   
Jack MICKELL   (Stuart MICKELL)   MRD - SUZUKI SJ413-1300   123  
 

C

   
Rhys O'BRIEN   (Clarrie VAZEY)   DOLLY-2400   280  
Rebekah TEMPLETON   (Jenni TEMPLETON)   COWPER TRUCK   357  
Daniel MORRIS   (James DE CLEENE)   COAL RUNNINGS-2.8TD   333  
Alastair BEVEGE   (Olivia BEVEGE)   HOME BUILT -2000CC   705  
Glenn D'ATH   (Jacob D'ATH)   1000CC   480  
Michael THOMSEN   (Laura THOMSEN)   EVOLUTION   562  
Mitchell CALDOW   (Jamie ELMS)   MAD PUP - 4200   657  
Nathan FOGDEN   (Mike GIBBONS)   ZOOK-SPORT COWPER TRUCK-2400   236  
Shayne TOWERS   (Tony HADLAND)   TOMBUILT00-2.0   402  
Michael MCGIVEN   (Joel HOBART)   BIRDSHIT RACING   58  
 

D

   
Phil HOBART   (Brittany HOBART)   HOMEBUILD-3800CC   632  
Craig POTTER   (Nicola POTTER)   RESTLESS   316  
Scott BIGGS   (Sam THOMSEN)   NITRO CUSTOMS #1-6000CC   2  
Dean WELLS   (GREG BOOTH)   WELLS BLIT -3L   370  
Ashley TONKIN    (Garry PRESTON)   PIRATES OF COROMANDEL-5.7 CHEV   243  
Gary WEST   ( )   HOMEBUILT-4.0   213  
Graham FOOTE   (Carol ADAMS)   WILD WILLY-3800   150  
Neville MATHER   (Richard VERNER)   NITRO # 3-   145  
Jarred BIGGS   (Fleche CRAWFORD)   3   3  
Warwick FARMER   (Rachel COLLECUTT)   D CLASS HOWETT BUILT-5.7   433  
Stuart EARLE   (Liam EARLE)   WOLVERINE   240  
Simon DONOVAN   ( )     337  
Neal TURNER   ( )   HIJINX 2-6L LS2 ENGINE   89  
Wayne BUCKTHOUGHT   (Rachel BUCKTHOUGHT)   HELL BOY - LS1   536  
Derek SMYTH   (Paul CHAPMAN)   THUNDER-6.2 LTR   7  
PHILIP WALTON   ( )   D154-6.2 LITRE   154  
Phil CAMERON   (Beau TAYLOR)   NITRO # 6 -LS2   44  
Steve LACEY   (Andrew LACEY)   THE PHOENIX (149)-3900   149  
Kevin HERMANSEN   (Nicholas HAMILTON)   COWPER - THE GAMBLER-6200CC   588  
Wayne WEATHERLY   (Shaun NICHOLSON)   REAPER #161-5.7LT   161  
HAMISH AURET   (Paul BARNES)   222 RACING CORVETTE LS7   222  
Dave MCKIE    (Reece MCKIE)   COWPERTRUCK -LS2   303  
Grant HARRISON   (Renee HARRISON)   COWPER TRUCK-4.0LTR   485  
Kurt JOHNSON   (Shane BEECH)   GREEN HORNET MOTORSPORT 5.7 LITRE   644  
Shane HAZELDEN   (Ashley CLARK )   THE SANDTROLL -6.0   373  
Hendrik HOFSTEE   (Scott RYAN)   COWPER TRUCK-6200CC   998  
Brian HALL   (Richard HALL)   COWPER TRUCK-LS1 5.7   646  
Chris GIFFORD   (Shaun JOBLIN)   D-CLASS THE PUNISHER-5.7L LS1   231  
Greg MCDELL   (Chris MCDELL )   COWPER TRUCK-6000CC   203  
Mark STOCKLER   (Peter OSBORNE)   MSR X2   55  
Russell LUDERS   ( )   COWPER "THE GENERAL "-5.7   6  
Dave HINTZ   (Ethan BREUER)   72D   72  
Brian HOWAT   ( )     42  
Kevin GALBRAITH   (Peter GRAY)   COWPER TRUCK-   202  
Dean RUSSELL   (Neil MORATTI)   RAPTOR-3.8 SUPERCHARGED   79  
Paul ALEXANDER   (Allen WILLIAMS)   MOOSE BUILT-4000CC   70  
Ryan BOLD   (Graham HIBBERD)   BOLD BUILT-6000 CC   206  
 

E

   
Daniel HOWAT   (Cole STOCKLER)   SUZUKI SJ413-1600   4  
 

J

   
Hayden MCGILL   ( )   SUZUKI-2000CC   653  
 

K

   
Daniel WHITING   (Willow EAYRS)   3L NISSAN MAXIMA   54  
Luke MICKELL   ( )   MRD 71-3000   71  
Brent WARD   (Michael WARD)   HOMEBUILT-5.7 LITRE   375