SWAN Competitor Entry List

event classes

C

   
Mitchell CALDOW   (Jamie ELMS)   MAD PUP - 4200   657  
Noah SEVERINSEN   (Duncan BRADLEY)   TUMBLEWEED -2LITRE   305  
Steven THOMASON   (Cohin THOMASON)   62-1600   62  
Michael MCGIVEN   (Joel HOBART )   BIRD SHIT RACEING   58  
Rhys O'BRIEN   (Ryan CLARK)   DOLLY 2.4   280  
Dan COWPER   (Jenni TEMPLETON)   COWPERTRUCK-2700-4CYL   413  
Michael THOMSEN   (Tony VAN VROOHOVEN)   EVOLUTION   562  
Nathan FOGDEN   (Cody FOGDEN)     236  
 

D

   
WARREN JEFFERY   (Blair HARRISON)   HOMEBUILT WILLYS JEEP-3800CC SUPERCHARGED   50  
Dave HINTZ   (Ethan BREUER)   THE FARM TRUK   72  
Dean WELLS   (GREG BOOTH)   WELLS BLIT -3L   370  
Neal TURNER   (Wade ALEXANDER)   HIJINX 2-6L LS2 ENGINE   89  
Wayne BUCKTHOUGHT   (Rachel BUCKTHOUGHT)   HELL BOY - LS1   536  
Craig POTTER   (Nicola POTTER)   HOMEBUILT -LS1   316  
Kevin GALBRAITH   (Peter GRAY)   COWPER TRUCK-   202  
Mark STOCKLER   (Peter OSBORNE)   MSR X2   55  
Stuart EARLE   (Liam EARLE)   WOLVERINE   240  
Dave MCKIE    (Reece MCKIE)   COWPERTRUCK -LS2   303  
Gary WEST   (Luke WHITE)   HOMEBUILT-4.0   213  
Steve LACEY   (Andrew LACEY)   THE PHOENIX (149)-3900   149  
Jarred BIGGS   (Fleche CRAWFORD)   449   2  
Derek SMYTH   (Paul CHAPMAN)   THUNDER-6.2 LTR   7  
Phil HOBART   (Brittany HOBART)   HOMEBUILD-3800CC   632  
Scott BIGGS   (Sam THOMSEN)   NITRO CUSTOMS #1-6000CC   1  
Neville MATHER   (Richard VERNER)   NITRO # 3   145  
Russell BIGGS   (Robert POTTER)   NITRO-   228  
Grant HARRISON   (Renee HARRISON)   COWPER TRUCK-4.0LTR   485  
John MCGONIGLE   (Greg BALLARD)   GODZILLA   65  
Rowan HUCKSTEP   (Hendrik HOFSTEE)   MAD COW LS3-6.2 V8   553  
Brian HOWAT   (Liam HOFFMAN)   REARANGED ROVER   42  
Ashley TONKIN    (Audrey JOHNSTON)     243  
Greg MCDELL   (Chris MCDELL )   COWPER TRUCK-6000CC   203  
PHILIP WALTON   (Brendan AUSTIN)   D154-6.2 LITRE   154  
Kevin HERMANSEN   (Nicholas HAMILTON)   COWPER-5LT   588  
Shane HAZELDEN   (Ashley CLARK )   THE SANDTROLL -6.0   373  
Neil MORATTI   (Chris BROPHY)   COWPER-5700   189  
Phil CAMERON   (Paul BARNES)   NITRO # 6 LS2   44  
Ryan BOLD   (Peter FREEMAN)   BOLD BUILT L98   206  
Dean RUSSELL   (Ivan WHEWELL)   RAPTOR-3.8 SUPERCHARGED   79  
Paul ALEXANDER   (Allen WILLIAMS)   MOOSE BUILT-4000CC   70  
Russell LUDERS   (Chris TOMALIN)   COWPER "THE GENERAL "-5.7   6  
Aaron GUEST   (Garry PRESTON)   HOME BUILT -LS1   451  
Brian HALL   (Richard HALL)   COWPER TRUCK-LS1 5.7   646  
Scott DICKSON   (Garth PICKFORD)   48   48  
 

E

   
Archie GRIFFIN   (Glenn D'ATH)   MITZUBISHI PAJERO 1600   36  
Daniel HOWAT   (Cole STOCKLER)   SUZUKI SJ413 - 1600   4  
Caleb ADLAM   (Jarrod MOSS)   SUZUKI -1600   113  
 

F

   
Paul TAYLOR   (Antony WEATHERLEY)   TOYOTA PRADO LANDCRUISER-5.7 LTR   90  
 

G

   
Stephen ANDRELL   (Vanessa MAIN)   ISUZU BIGHORN-3.1 DIESEL   69  
 

J

   
Sean CUSHING   (Blair LEITCH)   DIRTYEVO-2000CC   540  
Clarrie VAZEY   (Jaden MAGEE)   HOMEBUILT-2000CC   80  
Daniel MORRIS   (James DE CLEENE)   COAL RUNNINGS-2.8TD   333  
Hayden MCGILL   (Barry WILLIAMS)   SUZUKI-2000CC   653  
 

K

   
Daniel WHITING   (Willow EAYRS)   3L NISSAN MAXIMA-   54  
Brent WARD   (Michael WARD)   HOMEBUILT-5.7 LITRE   375  
Stuart MICKELL   (Jack MICKELL)   MAGOT RACING VZ-3000CC   71