SWAN Competitor Entry List

event classes

C

   
Mitchell CALDOW   (Marcus THOMSEN)   MAD PUP-4200   657  
Steven THOMASON   (Cohin THOMASON)   62-1600   62  
Michael MCGIVEN   (Joel HOBART )   BIRD SHIT RACING   58  
Dan COWPER   (Jenni TEMPLETON)   COWPERTRUCK 2.7 4CYL   413  
Noah SEVERINSEN   (Duncan BRADLEY)   TUMBLEWEED -   305  
Rhys O'BRIEN   (Ryan CLARK)   DOLLY   280  
Nathan FOGDEN   (Mike GIBBONS)   ZOOK-SPORT COWPER TRUCK-2400   236  
Shayne TOWERS   (Tony HADLAND)   TOMBUILT00-2.0   402  
 

D

   
Jarred BIGGS   (Fleche CRAWFORD)   2   2  
Neal TURNER   (Wade ALEXANDER)     89  
Wayne BUCKTHOUGHT   (Rachel BUCKTHOUGHT)   HELL BOY - LS1   536  
Dean WELLS   (GREG BOOTH)   WELLS BLIT -3L   370  
Neville MATHER   (Richard VERNER)   NITRO # 3-   145  
Phil CAMERON   (Paul BARNES)   RAGLAN OFF ROAD-5.7 LS1   44  
Brian HALL   (Richard HALL)   COWPER TRUCK-LS1 5.7   646  
Derek SMYTH   (Paul CHAPMAN)   THUNDER-6.2 LTR   7  
Phil HOBART   (Brittany HOBART)   HOMEBUILD-3800CC   632  
Scott BIGGS   (Sam THOMSEN)   NITRO CUSTOMS #1-6000CC   1  
Brian HOWAT   (Daniel HOWAT)   HOMEBUILT ROVER   42  
Craig POTTER   (Nicola POTTER)   HOMEBUILT -LS1 V8   316  
WARREN JEFFERY   (Blair HARRISON)   WILD WILLY   50  
Kevin GALBRAITH   (Peter GRAY)   COWPER TRUCK-   202  
Paul ALEXANDER   (Allen WILLIAMS)   MOOSE BUILT-4000CC   70  
Dave MCKIE    (Reece MCKIE)   COWPERTRUCK -LS2   303  
PHILIP WALTON   (Brendan AUSTIN)   D154-6.2 LITRE   154  
Stuart EARLE   (Liam EARLE)   WOLVERINE   240  
Aaron GUEST   (Garry PRESTON)   HOWAT BIGGS   451  
Gary WEST   (Luke WHITE)   HOMEBUILT-4.0   213  
Silven SCHICKER   (Jason RIINI)   DC3-3.8 L   255  
Russell BIGGS   (Robert POTTER)   NITRO-   228  
Ashley TONKIN    (Dyon ROSS)   PIRATES OF COROMANDEL-5.7 CHEV   243  
Kevin HERMANSEN   (Nicholas HAMILTON)   COWPER-2000CC   588  
Dave HINTZ   (Ethan BREUER)   THE FARM TRUK   72  
Ryan BOLD   (Peter FREEMAN)   BOLD BUILT L98   206  
Mark STOCKLER   (Peter OSBORNE)   MSR X2   55  
Rowan HUCKSTEP   (Hendrik HOFSTEE)   MAD COW LS3-6.2 V8   553  
Shane HAZELDEN   (Ashley CLARK )   THE SANDTROLL -6.0   373  
Grant HARRISON   (Renee HARRISON)   COWPER TRUCK-4.0LTR   485  
Dean RUSSELL   (Ivan WHEWELL)   RAPTOR-3.8 SUPERCHARGED   79  
Greg MCDELL   (Chris MCDELL )   COWPER TRUCK-6000CC   203  
 

F

   
Paul TAYLOR   (Antony WEATHERLEY)   TOYOTA PRADO LANDCRUISER-5.7 LTR   90  
 

G

   
Stephen ANDRELL   (Vanessa MAIN)   ISUZU BIGHORN-3.1 DIESEL   69  
 

J

   
Daniel MORRIS   (James DE CLEENE)   COAL RUNNINGS - 2.8TD   333  
Clarrie VAZEY   (Jaden MAGEE)   HOMEBUILT-2000CC   80  
Hayden MCGILL   (Barry WILLIAMS)   SUZUKI-2000CC   653  
 

K

   
Brent WARD   (Michael WARD)   HOMEBUILT-5.7 LITRE   375  
Stuart MICKELL   (Glenn D'ATH)     71  
Daniel WHITING   (Willow EAYRS)   3L NISSAN MAXIMA   54