SWAN Competitor Entry List

event classes

C

   
Shayne TOWERS   (Tony HADLAND)   TOMBUILT00-2.0   402  
Rebekah TEMPLETON   (Jenni TEMPLETON)   RUBY   357  
Steven THOMASON   (Cohin THOMASON)   62-1600   62  
Rhys O'BRIEN   (Clarrie VAZEY)   DOLLY-2400   280  
Daniel MORRIS   (James DE CLEENE)   COAL RUNNINGS-2.8TD   333  
Mitchell CALDOW   (Jamie ELMS)   MAD PUP   657  
Michael THOMSEN   (Laura THOMSEN)   EVOLUTION   562  
Michael MCGIVEN   (Joel HOBART)   BIRDSHIT RACING   58  
Nathan FOGDEN   (Mike GIBBONS)   ZOOK-SPORT COWPER TRUCK-2400   236  
 

D

   
Jarred BIGGS   (Fleche CRAWFORD)   3   NZ3  
Dean WELLS   (GREG BOOTH)   WELLS BLIT -3L   370  
Brian HOWAT   (John JONES)   HOWAT SILVER SURFER-5000CC   42  
Wayne BUCKTHOUGHT   (Rachel BUCKTHOUGHT)   HELL BOY - LS1   536  
Neal TURNER   (Wade ALEXANDER)   HIJINX 2-6L LS2 ENGINE   89  
Craig POTTER   (Nicola POTTER)   NITRO #5 - RESTLESS- LS2   316  
Hendrik HOFSTEE   (Scott RYAN)   COWPER TRUCK-6200CC   998  
Steve LACEY   (Andrew LACEY)   THE PHOENIX (149)-3900   149  
Scott BIGGS   (Sam THOMSEN)   NITRO CUSTOMS #1-6000CC   NZ2  
Dave HINTZ   (Ethan BREUER)   72D   72  
Graham FOOTE   (Carol ADAMS)   WILD WILLY-3800   150  
Neville MATHER   (Richard VERNER)   NITRO # 3-   145  
Stuart EARLE   (Liam EARLE)   WOLVERINE   240  
Wayne WEATHERLY   (Shaun NICHOLSON)   REAPER #161-5.7LT   161  
HAMISH AURET   (Paul BARNES)   222 RACING LS7 - 7000CC   222  
Gary WEST   (Carl MORRIS)   HOMEBUILT-4.0   213  
Reuben MASON   (Shane MASON)     245  
Brian HALL   (Richard HALL)   COWPER TRUCK-LS1 5.7   646  
Chris GIFFORD   (Shaun JOBLIN)   THE PUNISHER-5.7L LS1   231  
Phil HOBART   (Brittany HOBART)   HOMEBUILD-3800CC   632  
Dave MCKIE    (Reece MCKIE)   COWPERTRUCK -LS2   303  
Russell LUDERS   (Chris TOMALIN)   COWPER "THE GENERAL "-5.7   6  
Peter OSBORNE   (Cole STOCKLER)   HOWIE HOMEBUILT -7.0   403  
Benjamin HARVEY   (Kelsey VAN WAAS)     114  
Phil CAMERON   (Beau TAYLOR)   NITRO # 6 -LS2   44  
Derek SMYTH   (Paul CHAPMAN)   THUNDER-6.2 LTR   7  
Kevin GALBRAITH   (Peter GRAY)   COWPER TRUCK-   202  
Shane HAZELDEN   (Ashley CLARK )   THE SANDTROLL -6.0   373  
Greg MCDELL   (Chris MCDELL )   COWPER TRUCK-6000CC   NZ1  
Garry LEDBURY   (Brent SAMSON)   HOWIE BUILT -5000   131  
PHILIP WALTON   (Brendan AUSTIN)   THE AVENGER   154  
Paul ALEXANDER   (Allen WILLIAMS)   MOOSE BUILT-4000CC   70  
Ryan BOLD   (Graham HIBBERD)   BOLD BUILT-6000 CC   206  
Grant HARRISON   (Renee HARRISON)   COWPER TRUCK-4.0LTR   485  
Scott DICKSON   ( )   48D   48  
 

E

   
Daniel HOWAT   (Jarrod MOSS)   DVL-SUZUKI SJ413-1600   4  
 

G

   
Stephen ANDRELL   (Chalmaine HART)   ISUZU BIGHORN-3.1 DIESEL   69  
 

J

   
Hayden MCGILL   (Barry WILLIAMS)   SUZUKI-2000CC   653  
Sean CUSHING   (Blair LEITCH)   DIRTYEVO-2000CC   540  
 

K

   
Brent WARD   (Michael WARD)   HOMEBUILT-5.7 LITRE   375  
Daniel WHITING   (Willow EAYRS)   3L NISSAN MAXIMA-   54