SWAN Competitor Entry List

event classes

C

   
Mitchell CALDOW   (Marcus THOMSEN)     657  
Rhys O'BRIEN   (Clarrie VAZEY)   DOLLY-2400   280  
Steven THOMASON   (Cohin THOMASON)   62-1600   62  
Glenn D'ATH   (Jacob D'ATH)   -1000CC   480  
Rebekah TEMPLETON   (Jenni TEMPLETON)   357   357  
Nathan FOGDEN   (Mike GIBBONS)   ZOOK-SPORT COWPER TRUCK-2400   236  
Michael MCGIVEN   (Joel HOBART)   BIRDSHIT RACING   58  
Daniel MORRIS   (James DE CLEENE)     333  
Shayne TOWERS   (Tony HADLAND)   TOMBUILT00-2.0   402  
Michael THOMSEN   (Laura THOMSEN)   562   562  
Alastair BEVEGE   (Grant MACDONALD)     705  
 

D

   
Wayne BUCKTHOUGHT   (Rachel BUCKTHOUGHT)   HELL BOY - LS1   536  
Dean WELLS   (GREG BOOTH)   WELLS BLIT -3L   370  
Graham FOOTE   (Carol ADAMS)   WILD WILLY-3800   150  
Brian HOWAT   (John JONES)   HOWAT SILVER SURFER-5000CC   42  
Ashley TONKIN    (Garry PRESTON)   PIRATES OF COROMANDEL-5.7 CHEV   243  
Neal TURNER   (Wade ALEXANDER)   HIJINX 2-6L LS2 ENGINE   89  
Steve LACEY   (Andrew LACEY)   THE PHOENIX (149)-3900   149  
Brian HALL   (Richard HALL)   COWPER TRUCK-LS1 5.7   646  
Phil CAMERON   (Beau TAYLOR)   NITRO # 6 -LS2   44  
HAMISH AURET   (John HAWKEN)   222 RACING LS7 -7000CC   222  
Craig POTTER   (Nicola POTTER)   NITRO 5 - RESTLESS- V8   316  
Jarred BIGGS   (Fleche CRAWFORD)   NZ3   NZ3  
Gary WEST   (Carl MORRIS)   HOMEBUILT-4.0   213  
Hendrik HOFSTEE   (Scott RYAN)   COWPER TRUCK-6200CC   998  
Reuben MASON   (Shane MASON)     245  
Scott BIGGS   (Sam THOMSEN)   NITRO CUSTOMS #1-6000CC   NZ2  
Kevin HERMANSEN   (Nicholas HAMILTON)   COWPER - THE GAMBLER-6200CC   588  
Phil HOBART   (Audrey JOHNSTON)   HOMEBUILD-3800CC   632  
Russell LUDERS   (Chris TOMALIN)     6  
Neville MATHER   (Richard VERNER)   NITRO # 3   145  
Stuart EARLE   (Liam EARLE)   WOLVERINE   240  
Dave MCKIE    (Reece MCKIE)   COWPERTRUCK -LS2   303  
PHILIP WALTON   (Brendan AUSTIN)   THE AVENGER   154  
Chris GIFFORD   (Shaun JOBLIN)   THE PUNISHER-5.7L LS1   231  
Wayne WEATHERLY   (Shaun NICHOLSON)   REAPER #161-5.7LT   161  
Derek SMYTH   (Paul CHAPMAN)     7  
Ryan BOLD   (Graham HIBBERD)   BOLD BUILT-6000 CC   206  
Kurt JOHNSON   (Shane BEECH)   GREEN HORNET MOTORSPORT 5.7 LITRE   644  
Dave HINTZ   (Ethan BREUER)   72D   72  
Paul ALEXANDER   (Allen WILLIAMS)   MOOSE BUILT-4000CC   70  
Kevin GALBRAITH   (Peter GRAY)   COWPER TRUCK-   202  
Shane HAZELDEN   (Ashley CLARK )   THE SANDTROLL -6.0   373  
Peter OSBORNE   (Cole STOCKLER)   HOWIE HOMEBUILT -7.0   403  
Grant HARRISON   (Renee HARRISON)   COWPER TRUCK-4.0LTR   485  
Dean RUSSELL   (David VANDERSCHANTZ)     79  
Greg MCDELL   (Chris MCDELL )   COWPER TRUCK-6000CC   NZ1  
 

E

   
Daniel HOWAT   (Michael WHITING)   DVL- SUZUKI SJ413 - 1600   4  
 

G

   
Stephen ANDRELL   (Chalmaine HART)   ISUZU BIGHORN-3.1 DIESEL   69  
 

J

   
Sean CUSHING   (Dyon ROSS)   DIRTYEVO-2000CC   540  
Hayden MCGILL   (Barry WILLIAMS)   SUZUKI-2000CC   653  
 

K

   
Brent WARD   (Michael WARD)   HOMEBUILT-5.7 LITRE   375  
Daniel WHITING   (Willow EAYRS)   3L NISSAN MAXIMA-   54  
Graeme GOBLE   (Ted HARDMAN)   HOME BUILT-3.8   477  
Luke MICKELL   (Bradley LAIRD)   MRD 71-3000   71